Česká verze Anglická verze
extreme hardcore

Nazdárek lidičky,

historie S.T.B. není až tak dlouhá a zajímavá, jako to, co se dělo před tím.. ha ha.. Součastný basák Laďa dříve působil v neoalternopunkových M.R.M.CH.T.F.P. (Mad Red Monkeys CHilli Three Fucking Pigs ). Já -Petr - dřív hrál basu v doomových SICKNESS a později ve skeptickodepresivních antisilentmagoria. Momentálně maj natočenej nějakej materiál na CD, měl bych jim tam jestě dohrávat basu. Takže vyčkejte a nechte se příjemně překvapit. No a v době stagnace všech zmíněných spolků (jaro 99) se ujal dlouho okecávanej nápad založit punkovou kapelu. Po ustálení sestavy Ládin - basa, zpěv, John - bicí, tympány, hrnec, zvonkohra haha.., Wodňa - kejta, hrdlo jsme se spoutaly názvem LD50. V týhle sestavě jsme existovali až do svého konce, studené zimy roku 2001. Za tuhle slavnou éru nám vyšly nějaky písně na kompilacích Food for people I.(Rage.dis.), potom Slunkofest comp.(zcuketovaní bramboráci rec.) a Czechcore III. - Bohdys-Impregnate industries.
John, jakožto hodně vytíženej člověk dalšími zájmy, koníčky a především školou se postupně z kapely sám vytěsňoval. V tý době už jsem byl v kontaktu Peťou Švancarou, bývalým bicmenem Twistem truth. No dali jsme pár zkoušek, udělali nějakej ten vál. No a docela nás to chytlo. Později se přidal Laďa na basu, Honzin a Ondra na zpěv. Honza později odešel, zahráli jsme nějaký koncíky. Potom měl Ondra nějaký problémy s hlasivkama, takže s tím taky seknul. U mikrofonu ho vystřídal Krwák a jeho japanvox styl. Historie SPACE TO BEING se tedy počala psát na jaře roku dvoutisícího prvního, kdy se zrodila k dlouhému životu nejkrásnější z nejkrásnějších květin, která provoněla a ještě provoní naše zatuchlé hardcorové louky.
Momentálně jsme nazkoušely program s novým zpěvákem a chystáme se do studia někdy začátkem října. Část této nahrávky by měla být použita na split 7" ep se singapurským HC/thrashem EDORA.

To je prozatím vše, mějte nádherný podzim and stay happy.

Peťan/s.t.b. fuckinghardcoreyouthcrew
e-mail:
spacetobeing@seznam.cz

Aktualizace: Webmaster